Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Spotkanie w sprawie ustawy dot. zdrowego żywienienia w placówkach oświaty

W dniu  wczorajszym radio RMF FM podało informację o planowanym przez Ministerstwo Zdrowia na przyszły tydzień spotkaniu ws. rozporządzenia dot. żywności w szkołach z dyrektorami szkół, ajentami sklepików i producentami żywności.

Udało nam się ustalić, że spotkanie planowane jest na wtorek, 29 września o godzinie 13.00 w Instytucie Żywności i Żywienia Człowieka (jeszcze nie wiadomo która sala).

Nie ma informacji czy trzeba i w jaki sposób będzie można zgłosić się do uczestnictwa w tym spotkaniu. Informacje dotyczące spotkania powinny być też zamieszczone wkrótce na stronie ministerstwa, więc będziemy sprawę tę monitorować.

Na spotkaniu będą przedstawiciele PSV i zachęcamy wszystkich operatorów i zainteresowanych do przybycia na spotkanie, by wyrazić swoje zdanie na temat rozporzadzenia.

Poniżej przesyłamy link do artykułu radia RMF FM.

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ministerstwo-zdrowia-chce-wydac-poradnik-dla-szkol-ws-zywien,nId,1890173#