Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Vending Poland 2016

Dziękujemy za udział w VII edycji targów vendingowych Vending Poland 2016!
Termin: 13-14 kwietnia 2016 r.

Vending Poland to największa impreza branży vendingowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Targi te, organizowane co dwa lata, w 2016 roku – po raz siódmy, zapewniają pełny przegląd oferty rynkowej wraz z pojawiającymi się na rynku najnowszymi technologiami i produktami. Wśród wystawców obecnych na targach znajdują się zarówno najwięksi potentaci rynku, jak i małe, jednoosobowe firmy, specjalizujące się w  różnych sektorach vendingu. Dzięki temu Vending Poland to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie promujące branżę i umożliwiające nawiązanie współpracy pomiędzy jej poszczególnymi gałęziami.

Z każdym rokiem jednak przybywa nie tylko Wystawców, lecz także Zwiedzających. Oprócz operatorów maszyn vendingowych, dystrybutorów automatów i produktów do vendingu, coraz częściej pojawiają się na naszych targach decydenci ds. zakupów w firmach, dyrektorzy  administracyjni obiektów publicznych, dyrektorzy szkół, menadżerowie hoteli, restauracji itd. Wszyscy bowiem widzą potencjał w branży i chcą uczestniczyć w jej rozwoju.

Za realizację targów Vending Poland odpowiedzialne jest Polskie Stowarzyszenie Vendingu, jedyna w Polsce organizacja zrzeszająca i reprezentująca interesy przedsiębiorców działających w branży vendingowej.

Biorąc pod uwagę znaczący potencjał polskiego rynku vendingowego oraz dynamikę jego rozwoju, pewne jest, że wszyscy uczestnicy, zarówno wystawcy, jak i zwiedzający, odniosą korzyść z obecności na Vending Poland 2016.

Zapraszamy do zapoznania się z:  Regulamin Vending Poland 2016 Regulamin Vending Poland 2016

W przypadku pytań prosimy o kontakt: kontakt@psv.org.pl


Lub bezpośrednio:


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW Z POLSKI:
Aneta Krupińska - +48 882 942 487 - a.krupinska@psv.org.pl 


KONTAKT DLA WYSTAWCÓW ZAGRANICZNYCH: 
Dariusz Czapiewski - +48 512 008 609 - d.czapiewski@psv.org.pl