Nowości w vendingu

 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • Snaxy mają nowe smaki!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom konsumentów marka Salatini Snaxy poszerza swoją ofertę wielozbożowych przekąsek o kolejne dwa warianty smakowe.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Targi China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair 2017

Miło nam poinformować, że PSV nawiązało współpracę z China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair 2017. Targi odbędą się 1-3.03.2017 w Kantonie. Mamy zniżki dla naszych członków!

Targi China International Vending Machines & Self-service Facilities Fair w 2016 roku to 80 głównych wystawców, 350 stoisk zgromadzonych na ponad 8000 metrów kwadratowych. W 2017 roku organizatorzy przewidują ponowne zorganizowanie Asia-pacific Self-service Vending Industry Operator Summit Forum czyli dyskusji panelowych na różne, vendingowe tematy z udziałem gości z całego świiata. Targi podzielone są na 3 głowne działy: producentów, operatorów & dilerów oraz dostawców.

Dla firm zainteresowanych wystawieniem się na targach mamy zniżki, których wysokość jest zależna od wielkości potencjalnego stoiska.

Dla osób zainteresowanych odwiedzeniem targów mamy darmowe wejściówki.
W razie pytań prosimy o kontakt.