Nowości w vendingu

 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • Snaxy mają nowe smaki!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom konsumentów marka Salatini Snaxy poszerza swoją ofertę wielozbożowych przekąsek o kolejne dwa warianty smakowe.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Walne Zgromadzenie PSV

19 lipca 2017 r. o godz.11:00 odbyło się w Warszawie Walne Zgromadzenie PSV.

Szanowni Państwo,

Zarząd Polskiego Stowarzyszenia Vendingu z siedzibą w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 71/111 (Stowarzyszenie),  zawiadamia, iż na dzień 19 lipca 2017 r., na godzinę 11:00, w mieście Warszawa ul. Łopuszańska 53 zostało zwołane Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia;
2. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Zgromadzenia;
3. Sporządzenie listy obecności;
4. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zgromadzenia oraz jego zdolności do podejmowania uchwał;
5. Przyjęcie i zatwierdzenie sprawozdania z działalności Stowarzyszenia 
6. Przyjęcie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Stowarzyszenia 
7. Udzielenie absolutorium członkom Zarządu i Rady Kontrolnej;
8. Zatwierdzenie rocznego budżetu Stowarzyszenia;
9. Wolne wnioski;
10. Zamknięcie obrad Walnego Zgromadzenia.

Informuję, że zgodnie z §20 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia w przypadku braku quorum w pierwszym terminie Walnego Zgromadzenia Członków,
Zgromadzenie odbędzie się po upływie 1. godziny od pierwszego terminu i będzie ważne bez względu na ilość uczestniczących w nim członków.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie przybycia. 

Z wyrazami szacunku, 

Aleksander Wąsik 
Prezes Zarządu