Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Otwarte Spotkanie Branży Vendingowej

Otwarte Spotkanie Branży Vendingowej

30. lipca 2014 roku w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie odbyło się Otwarte Spotkanie Branży Vendingowej.

W spotkaniu wzięło udział ponad 60. przedstawicieli firm związanych w różny sposób z vendingiem. Zgromadzeni zapoznali się z bieżącą sytuacją vendingu w różnych krajach europejskich i w Rosji, przedstawioną na podstawie raportu z udziału PSV w spotkaniu narodowych organizacji vendingowych w Mediolanie w czasie  targów Venditalia 2014.  

brak

Sporo emocji wywołały kwestię: fiskalizacji oraz prac nad Ustawą o Bezpieczeństwie Żywności i Żywienia. Dyskutowano również o programie „Czyj to automat?” oraz jakości w vendingu. Uczestnicy spotkania mieli możliwość obejrzenia filmów stworzonych w celu reklamy vendingu przez stowarzyszenia: hiszpańskie i włoskie.

Głównym celem spotkania było zaktywizowanie operatorów i stworzenie grup roboczych do prac nad bieżącymi problemami w branży vendingowej. O postępach w pracy grup roboczych będziemy informować drogą elektroniczną.