Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Mleko dla dzieci, z automatu na stacji w Utrechcie

Na holenderskiej stacji kolejowej Utrecht Central, Nutricia prowadzi próbny projekt sprzedaży mleka dla dzieci z automatu.

Aby uniknąć nadużyć rodzice mogą kupić tylko ograniczoną ilość mleka w proszku. Przed zakupem klienci muszą się zarejestrować i mogą nabyć maksymalnie dwa opakowania w tygodniu. Jeśli pilotażowy program sprzedaży okaże się sukcesem, Nutricia chciałaby umieścić podobne automaty w innych miastach.

"Centraal Bureau Levensmiddelenhandel" (Centralne Biuro Handlu Żywnością) rozpoczęła ścisłą współpracę z krajowym policji do czynienia z problemami w żywności dla niemowląt. Nie tylko ogromne ilości kupowane w supermarketach, ale także kradzież na masową skalę. Według CBL, jakaś forma przestępczości zorganizowanej jest za kradzieże.