Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

„Tutaj 24h” – pierwszy w Warszawie „sklep” bez obsługi

Warszawa, ul. Nowy Świat 30, „sklep” nietypowy. W „Tutaj 24h” szklane drzwi otwarte są gościnnie przez całą dobę, ale w środku, zamiast lad, półek, kasy i pracowników – automaty do wszystkiego.

to Tutaj napijesz się prawdziwej włoskiej kawy espresso, to Tutaj zjesz kanapkę zawsze ze świeżych produktów, to  w Tutaj 24 h bezpłatnie doładujesz baterię telefonu i skorzystasz z Wi-Fi.

Warszawa, ul. Nowy Świat 30 – ten adres zainteresuje wszystkich Warszawiaków, którzy żyją w biegu, szybko poruszają się po mieście (także w godzinach nocnych) i poszukują miejsc gdzie szybko i tanio kupią zdrowe, świeże jedzenia i inne produkty pierwszej potrzeby.”Tutaj 24h” to unikalny koncept vendingowy, który z Włoch do Polski przeniosła firma: Bilbo Vending Sp.zo.o. . Na najbardziej prestiżowej ulicy Warszawy, w starej kamienicy stworzyła nowoczesny „sklep” bezobsługowy otwarty dla klientów przez całą dobę. Lokal wypełniają automaty vendingowe, czyli maszyny samosprzedające do dystrybucji różnego rodzaju produktów. W „Tutaj 24h” dostępne są m.in. oryginalne włoskie espresso, świeże włoskie kanapki, zimne napoje, sałatki, przekąski i słodycze, czyli wszystko co można zjeść lub wypić w biegu. Produkty z automatów wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale także konkurencyjną cena. W  „Tutaj 24h” kawę można kupić już od 2,50 zł, a kanapki już od 5,00 zł. To dowód na to, że włoska  kultura kulinarna jest stylem życia, a nie kwestią wysokich nakładów finansowych.

- Takie miejsca jak „Tutaj 24h” są bardzo popularne we Włoszech, niemal wrośnięte w  architekturę dużych miast. – mówi Fabio De Palma, przedstawiciel  firmy Bilbo Vending Sp.zo.o.- Mamy nadzieję, że koncepcja takiego miejsca jak „Tutaj 24h”, przypadnie do gustu Polakom i sprawdzi się na stołecznym rynku.  Włosi i odwiedzający ich goście nie wyobrażają już sobie codziennych zakupów bez „sklepów” vendingowych . Zapraszamy do „Tutaj 24h” przechodniów śpieszących do pracy lub na uczelnie, pasażerów autobusów, a także turystów podziwiających Trakt Królewski. Zapraszamy do spróbowania produktów kuchni włoskiej w nowoczesnym wydaniu wielkomiejskim – zachęcają

Fabio De Palma  z Bilbo Vending Sp zo.o. i Stefano Cherubini z restauracji "Piccola Italia"

W „ Tutaj 24h” można także bezpłatnie korzystać z  Wi-Fi  i  doładować  baterię telefon. W „ Tutaj 24h” można również   doładować  kredyt karty telefonu komórkowego. Właściciel „sklepu” zapowiada rozszerzanie oferty o inne produkty żywnościowe oraz artykuły pierwszej potrzeby, np. środki higieniczne, leki przeciwbólowe, prasę.

Rynek vendingowy jest najmłodszym kanałem sprzedaży bezpośredniej, który dynamicznie rozwija się w Polsce. Jednak daleko mu jeszcze do poziomów notowanych w Europie Zachodniej, co stwarza doskonale perspektywy wzrostu. Odzwierciedla nawyki zakupowe współczesnych konsumentów, dlatego korzystają  z niego zarówno największe koncerny spożywcze, ale także indywidualni przedsiębiorcy, w tym małe gastronomie autorskie.

„Tutaj 24h” – ul. Nowy Świat 30 –

Otwarte codziennie 24h na dobę. Lokal monitorowany przez kamery, pod stałą ochroną.

W ofercie :kawa, herbata,czekolada na gorąco,kanapki,sałatki,przekąski i słodycze oraz darmowe  wf-fi i ładowanie baterii telefonów komórkowych.