Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Informacja na temat losu ustaw o zakazie handlu w niedzielę...

... i wpływu działań PSV (jesiennego pisma) na proces legislacyjny tej ustawy. 

Aktywne działania PSV nad wyłączeniem sprzedaży vendingowej spod obywatelskiego projektu ustawy o ograniczeniu handlu w niedzielę, przyniosły pierwsze oczekiwane rezultaty.

Podczas ostatniego posiedzenia Rady Ministrów w dniu 21 marca 2017r., Rząd przyjął pisemne stanowisko do projektu ustawy, kierując względem niego liczne zastrzeżenia. Uwagi dotyczyły także wprost braku celowości obejmowania ustawą sprzedaży samoobsługowej, a Rząd wykorzystał w tym zakresie argumentację PSV przedstawioną w piśmie skierowanym do  Przewodniczącej Komisji Polityki Społecznej i Rodziny w październiku 2016 r.

Stanowisko PSV o nieracjonalności obejmowania branży vendingowej tym zakazem odbiło się bowiem szerokim echem również w mediach. Liczymy, że stanowisko Rządu zostanie uwzględnione w dalszych pracach Sejmu nad projektem ustawy, w pełni wyłączając branżę vendingową spod jej stosowania.