Nowości w vendingu

 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • Snaxy mają nowe smaki!

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i gustom konsumentów marka Salatini Snaxy poszerza swoją ofertę wielozbożowych przekąsek o kolejne dwa warianty smakowe.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

MIX SPORT VITAL

MIX SPORT VITAL

MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

Mieszanka najwyższej jakości, specjalnie wyselekcjonowanych bakalii zapewniających energię i witalność. Specjalnie skomponowana receptura bazująca na odpowiednich proporcjach orzecha laskowego, żurawiny, rodzynek i dyni stanowi świetne uzupełnienie witamin i mikroelementów. 

Zawarte w składnikach tiaminia, żelazo, fosfor, miedź i mangan przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Na prawidłowe funkcjonowanie mięśni wpływa zawartość potasu. Magnez i witamina B6 przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Zawarty w mieszance cynk wspiera prawidłowy metabolizm węglowodanów.