Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Ważne! Informacja dla operatorów.

Polskie Stowarzyszenie Vendingu dostaje dużo sygnałów od Was, jesteśmy za nie bardzo wdzięczni. W związku z niepokojem jaki pojawił się w naszej branży, spowodowanym koronawirusem i jego następstwami. Podjęliśmy działania, które mają na celu zwrócenie uwagi naszego Rządu na krytyczną sytuację, która dotyka przedsiębiorców działających w naszej branży. W dniu dzisiejszym złożyliśmy pisma do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i Ministerstwa Rozwoju. Nasze stanowisko ma na celu przedstawienie, krytycznej sytuacji w której znalazło się wiele firm zatrudniających tysiące ludzi, dając dochód wielu rodzinom. Działamy aby przedsiębiorcy związani z naszą branżą i Polskim Stowarzyszeniem Vendingu byli widziani i słyszani przez nasze władze. Jednocześnie podejmujemy kolejne działania, które mają na celu pomóc wam w obniżaniu kosztów działalności w kryzysowych warunkach. Poniżej znajdziecie pisma, które zostały złożone w wyżej wymienionych instytucjach.

Pismo do MR Pismo do MR Pismo do KPRM Pismo do KPRM