Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Walne Zebranie Członków PSV

Na dzień 22 czerwca 2016 r., na godzinę 11:00, w miejscowości Pabianice w Hotelu Aviator przy ul. św Rocha 8a/10 zostało zwołane Walne Zgromadzenie Stowarzyszenia z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie Zgromadzenia;
2. Podjęcie uchwały w sprawie wyboru Przewodniczącego Zgromadzenia;
3. Sporządzenie listy obecności;
4. Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zgromadzenia oraz jego zdolności do podejmowania uchwał;
5. Przyjęcie i zatwierdzenie sprawozdania z działalności Stowarzyszenia w roku 2015
6. Przyjęcie i zatwierdzenie sprawozdania finansowego Stowarzyszenia za rok 2015;
7. Udzielenie absolutorium członkom Zarządu i Rady Kontrolnej;
8. Wybór Członków Zarządu;
9. Zatwierdzenie rocznego budżetu Stowarzyszenia;
10. Wolne wnioski;
11. Zamknięcie obrad Walnego Zgromadzenia.

Informuję, że zgodnie z §20 ust. 2 Statutu Stowarzyszenia w przypadku braku quorum w pierwszym terminie Walnego Zgromadzenia Członków, Zgromadzenie odbędzie się po upływie 1. godziny od pierwszego terminu i będzie ważne bez względu na ilość uczestniczących w nim członków.

Z wyrazami szacunku,

Aneta Krupińska
Dyrektor Biura