Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

35-lecie stowarzyszenia CONFIDA

29. oraz 30. października w Rzymie swoje 35-lecie obchodziło włoskie stowarzyszenie vendingu - CONFIDA.

 Z tej okazji odbyła się konferencja zatytuowana - "Ogólny stan Vendingu". Uroczysta kolacja odbyła się na Zamku Torcrescenza - gdzie zaprezentowano książkę "Pół wieku Vending" autorstwa Alessandro Fontany. Zasłużonym członkom CONFIDY przyznano również honorowe, okolicznościowe odznaczenia.

Podczas spotkania zatytułowanego "Ogólny stan Vendingu" głównym tematem były rosnące we Włoszech obciążenia podatkowe dla vendingu. Confida na bieżąco monitoruje sytuację i stara się wypracować wspólne rozwiązania przydatne dla całego sektora. Być może z rozwiązań przyjętych na rozwiniętym vendingowo rynku włoskim będą mogły skorzystać inne kraje.

Przedstawiciele stowarzyszenia uważają, że największym problemem, bezpośrednio uderzającym w vending jest proces powiększania się różnic w poziomie zamożności wewnątrz społeczeństwa włoskiego. Priorytetową sprawą dla całej włoskiej gospodarki jest zatem wyjście z kryzysu i nakłonienie społeczeństwa do powrotu do vendingu.

Lucio Pinetti, przewodniczący Confidy podziękował za udział w uroczystości przedstawicielom europejskich stowarzyszeń vendingowych: Anedy (Hiszpania), BDV (Niemcy), OVV (Austria), PSV (Polska) i RNVA (Rosja) oraz przedstawicielom EVA. Polskę reprezentował prezes PSV - Aleksander Wąsik.

Zdjęcia: EVA