Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

XX-lecie MIÁSZ

MIÁSZ – węgierskie stowarzyszenie branży vendingowej obchodzi swoje XX-lecie.

Z tej okazji, 12. września 2014 roku zorganizowano w Budapeszcie uroczystość, której jednym z głównych punktów było wręczenie nagrody branży vendingowej dla najlepszego przedsiębiorcy.

W tym roku otrzymała je firma Alisca Coop Ltd., a nagrodę specjalną dostała firma Allois Dallmayr Automaten-Service Ltd.

Na uroczystości, oprócz przedstawicieli Europejskiego Stowarzyszenia Vendingu (EVA) – Erwina Wetzel i Julie Barth, pojawili się przedstawiciele innych, narodowych stowarzyszeń takich jak Confida (Włochy), OVV (Austria), RNVA (Rosja) oraz PSV. 

Przedstawiciele węgierskiej branży vendingowej oraz goście wzięli udział w prezentacjach zorganizowanych w siedzibie lokalnego operatora - Caffé Service oraz w uroczystej gali zorganizowanej w Hotelu Gellért.