Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Spotkanie w sprawie ustawy dot. zdrowego żywienienia w placówkach oświaty - aktualizacja

Ministerstwo Zdrowia podało informację o szczegółach spotkania roboczego poświęconego rozporządzeniu dot. żywności w szkołach z dyrektorami szkół, ajentami sklepików i producentami żywności.

Spotkanie odbędzie się 29 września w godz. 13.00 16.00 w Instytucie Żywności i Żywienia (ul. Powsińska 61).

Udało nam się ustalić, że spotkanie przewidziane jest na około 80 osób, plus przedstawiciele saniepidu i eksperci zaproszeni przez MZ.
O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Jednocześnie Ministerstwo zastrzega sobie potwierdzenie wpisania na listę uczestników wybrane osoby.

W związku z powyższym bardzo prosimy o przemyślane zapisywanie się tylko tych z Państwa, którzy są w pełni zdecydowani wziąć udział w spotkaniu. Chcielibyśmy uniknąć sytuacji z tzw. pustymi miejscami (w przypadku zapisania się, otrzymania potwierdzenia wpisania na listę i nie dotarcia na spotkanie).

Stowarzyszenie zgłosiło swój udział w spotkaniu. Aktualnie czekamy na potwierdzenie wpisania na listę uczestników. 

Poniżej link do informacji:
http://www.mz.gov.pl/aktualnosci/zapraszamy-na-spotkanie-robocze-poswiecone-tzw.-rozporzadzeniu-sklepikowemu

Aktualizacja 28.09.2015

Otrzymaliśmy potwierdzenie wpisania na listę uczestników spotkania w sprawie ustawy dot. zdrowego żywienia w Instytucie Żywności i Żywienia organizowanym przez Ministerstwo Zdrowia. Do zobaczenia!