Nowości w vendingu

 • Mus Tymbark

  Mus Tymbark to porcja pysznych owoców, podanych w lekkiej i praktycznej foemie. Są wygodną zdrową przekąską, którą możesz cieszyć się w każdej chwili - nawet w środku pracowitego dnia. 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT POWER+

  MIX SPORT POWER+ (laskowe, migdały, rodzynki, nerkowce) 

  zobacz więcej
 • MIX SPORT VITAL

  MIX SPORT VITAL (laskowy, żurawina, rodzynki, dynia)

  zobacz więcej
 • Mieszanka studencka

  Kultowa mieszanka studencka Bakalland, to nr 1 na rynku, który od lat cieszy się nieustającą popularnością wśród konsumentów. Dzięki zawartości najlepszej jakości bakalii i orzechów, otrzymują wysokiej jakości produkt, który dostarcza niezbędnych składników odżywczych i witamin. Ta popularna forma przekąski od teraz dostępna jest w nowym, poręcznym i impulsowym opakowaniu.

  zobacz więcej
 • 4MOVE

  Napoje 4MOVE z portfolio FoodCare zawierają nie tylko cenne biopierwiastki w odpowiednich proporcjach, lecz także witaminy i niewielkie ilości węglowodanów, a dzięki temu, że ciśnienie osmotyczne izotoników 4MOVE jest zbliżone do ciśnienia osmotycznego płynów ustrojowych, napoje te bardzo szybko i skutecznie nawadniają organizm i pozwalają utrzymać odpowiednie stężenie składników mineralnych i węglowodanów.

  zobacz więcej
 • BLACK ENERGY SAMURAJ

  W portfolio marki BLACK ENERGY DRINK lidera rynku napojów energetycznych,  pojawił się nowy energetyczny napój – BLACK ENERGY SAMURAJ (puszka 250 ml), dedykowany na okres wakacyjny. Napój jest połączeniem klasycznego Energy drinka zawierającego taurynę i kofeinę z egzotycznym i intensywnym smakiem mango.

  zobacz więcej

Zaproszenie na VendExpo 2016 w Moskwie! - specjalna oferta dla członków PSV

Nie przegap targów Moscow International Vending Technologies! 10. edycja targów VendExpo będzie miała miejsce w dniach 23-25 marca w Moskwie. 

W tej edycji przewidujemy udział ponad 80. firm z całego świata.

Wśród wystawców będą min. Unicum, N&W Global Vending, Wizardgum, Almafood, Key Technology, CPI, VendShop, Formacia, Innovative Technology, Wave-S i inni.

W czasie VendExpo 2016 zostanie zaprezentowany nowy projekt poświęcony sprzedaży detalicznej i systemom inteligentnych rozwiązań samoobsługowych.

Wykorzystaj okazję do spotkania ponad 6000 sprzedawców, specjalistów, menedżerów i przedsiębiorców z Rosji oraz krajów WNP.

Dołącz do wystawców VendExpo ze specjalną ofertą przygotowaną dla członków PSV:

• informacja o firmie opublikowana na oficjalnej stronie targów www.vendingexpo.ru (rosyjska i angielska wersja strony)

• iformacja o uczestnictwie firmy będzie dołączona do regularnego newslettera targów (ponad 10000 kontaktów)

• newsy publikowane w social media

• 10% zniżki na opłatę rejestracyjną

Kontakt: info@expomtg.com, Victoria Kazakova.

http://www.vendingexpo.ru/eng/

VendExpo2016